Slagbord i rokoko

Slagbord i rokoko
Slagbord i rokoko
Slagbord i rokoko
Slagbord i rokoko
Slagbord i rokoko
Slagbord i rokoko
Slagbord i rokoko
Slagbord i rokoko

Klubbat för:

46 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SLAGBORD, 1700-tal, rokoko, gråmålat, höjd 76, 148xtotal längd 170 cm

Renoverat och kompletterat, ytskador, spricka

271316

2014-10-17