Slagbord i rokoko
Klubbat för:
46 000 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
SLAGBORD, 1700-tal, rokoko, gråmålat, höjd 76, 148xtotal längd 170 cm
Kuntoraportti
Renoverat och kompletterat, ytskador, spricka
271316
Päivämäärä:
2014-10-17