Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900/2000-tal, med skåpunderdel, överskåpet med 3 hyllplan, vitmålat, höjd 218, 166x53 cm, nyckel finns
Bruksslitage, nyckel fnns att avhämta på utlämningen,
271320
2014-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här