Vitrinskåp bemålat

Vitrinskåp bemålat
Vitrinskåp bemålat
Vitrinskåp bemålat
Vitrinskåp bemålat

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900/2000-tal, med skåpunderdel, överskåpet med 3 hyllplan, vitmålat, höjd 218, 166x53 cm, nyckel finns

Bruksslitage, nyckel fnns att avhämta på utlämningen,

271320

2014-10-17