Birger Ljungqvist oljemålning

Birger Ljungqvist oljemålning
Birger Ljungqvist oljemålning
Birger Ljungqvist oljemålning
Birger Ljungqvist oljemålning

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LJUNGQVIST, Birger (1894-1965): "Ljushyllt", signerad och daterad 1956, olja på pannå, ca 60x49 cm

271350

2014-10-23