Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
LEKSAKSBILAR, 5 st., 1930-tal, bestående av 3 schuco bordsbilar, urverksdrivna, 2 Tootsie Toy, 1:43, lastbil med reklam för "Wrigles spearmint" samt personbil
Skador, delar saknas
271366
2014-10-17