Rudolf Widing litografi

Rudolf Widing litografi
Rudolf Widing litografi
Rudolf Widing litografi
Rudolf Widing litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WIDING, Rudolf (1852-1910): "Tittut", efter förlaga av Carl Larsson, signerad och daterad i plåten 1901, färglitografi, 38,5x54,5 cm, Idun Stockholm

Lös i ramen, blekt

271399

2014-10-23