Fredrik Isberg akvarell Bondeska palatset 1898

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ISBERG, Fredrik (1846-1904): "Bondeska palatset 1898", monogramsignerad FI, akvarell, 10x15,5 cm

271400

2014-12-01