Carl Gustaf Hellqvist oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HELLQVIST, Carl Gustaf (1851-1890): Munk vid fönster, signerad C.G.Hellqvist 1883 Paris, olja på pannå, 27x19,5 cm

271409

2014-10-23