Gunnar Zetterström oljemålning
2014-10-23
271414
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Utsikt mot Stadshuset i kvällsljus, signerad G Zetterström, olja på pannå, 30x39 cm