Peter Dahl färglitografier
Valmis
2014-10-23
271444
| Korkein tarjous | 750 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): (2) Ur Fredmans Epistlar, bl a nr 41, signerade Peter Dahl, litografier, ca 41x28,5 resp 42x28,5 cm