Peter Dahl färglitografier
2014-10-23
271445
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): (2) Ur Fredmans Epistlar, signerade Peter Dahl, litografier, ca 42x28,5 resp 34x26 cm