Philip von Schantz röda vinbär
2014-10-24
271458
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Stilleben med röda vinbär, signerad v. Schantz 86, 28/160, färglitografi, bildyta 49x72 cm