Skål Kina 1800-tal famille rose
2014-10-18
271466
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SKÅL, porslin, Kina, 1800-tal, dekor av antikviteter i famille rose, diameter 34,5 cm
Obetydligt glasyrslitage.