Vas Kina famille rose

Vas Kina famille rose
Vas Kina famille rose
Vas Kina famille rose
Vas Kina famille rose
Vas Kina famille rose
Vas Kina famille rose

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, porslin, 1900-talets första hälft, dekor i famille rose med fåglar, höjd 22,5 cm

Mindre slitage och bränningsdefekter.

271477

2014-10-18