Figurin i porslin Doulton Burslem England

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FIGURIN, porslin, märkt Doulton Burslem England, 1900-talets första hälft, polykromt bemålad orientalisk man med musikinstrument, på guldfärgad sockel, höjd 36 cm

Smärre nagg

271493

2014-10-24