Jonas Olof Grafström oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

GRAFSTRÖM, Jonas Olof (1855-1933): Mansporträtt, signerad JO Grafström, olja på duk, ca 59x49 cm

Kuntoraportti

Uppfodrad, renoverad

271495

Päivämäärä:

2014-10-18