Jonas Olof Grafström oljemålning
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
GRAFSTRÖM, Jonas Olof (1855-1933): Mansporträtt, signerad JO Grafström, olja på duk, ca 59x49 cm
Kuntoraportti
Uppfodrad, renoverad
271495
Päivämäärä:
2014-10-18