Klubbat för:
1 800 SEK
2 000 SEK
BJÖRK, Karl-Olov (1936-2013): Skulptur, Kristina Nilsdotter (Gyllenstierna), träskuren och bemålad, signerad och daterad K O Björk 1995, höjd 75 cm, ur gruppen Stockholms blodbad
271496
2014-10-18