Sven Ljungberg oljemålning

Sven Ljungberg oljemålning
Sven Ljungberg oljemålning
Sven Ljungberg oljemålning
Sven Ljungberg oljemålning

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

LJUNGBERG, Sven (1912-2010): Fågelskrämma bland allium, signerad och daterad Sven Ljungberg -90, olja på duk, ca 72x83 cm

271502

2014-10-18