Kylix hellenistisk

Kylix hellenistisk
Kylix hellenistisk
Kylix hellenistisk
Kylix hellenistisk
Kylix hellenistisk
Kylix hellenistisk

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KYLIX, lergods, hellenistisk, höjd 4, diameter exkl hänklar 14 cm

Skador och lagningar

271515

2014-10-18