Äldre teckningar
2014-10-19
271520
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ÄLDRE TECKNINGAR (9). Teckningar, 1700/1800-tal, en tillskriven Taraval
Proveniens: Åke Nisbeth, 1926-2008, historiker, författare.
Skador och fläckar