Zorn etsning
2014-10-25
271538
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): Sommar, ur Ord och Bild, osignerad etsning, 17,8 x 12 cm