Lou Lam Laurin
2014-10-18
271541
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LAM LAURIN, Lou (1934-2012): Figurkompositioner, signerade och numrerade
Lou Laurin Lam 81/150, litografier/relief, 52x62 cm vardera
Bakstycke med fuktskador, ej examinerad ur ram