Sture Wikström olja

Sture Wikström olja
Sture Wikström olja
Sture Wikström olja
Sture Wikström olja
Sture Wikström olja
Sture Wikström olja

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WIKSTRÖM, Sture (1921-1993): Komposition, signerad S Wikström, olja på duk, 100x148 cm

271546

2014-10-18