Olle Nyman litografier

Olle Nyman litografier
Olle Nyman litografier
Olle Nyman litografier
Olle Nyman litografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NYMAN, Olle (1909-1999): (10) Kvinna med fruktkorg, signerad och daterad Olle Nyman -65, 325 ex, färglitografi, bildmått ca 50x34 cm, samma motiv, i kartong

Gulnader

271547

2014-10-18