Målning

Målning
Målning
Målning
Målning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PERSSON, Lasse (1937-1999): Interiör, osignerad, olja på duk, utförd 1973-75, 193x195 cm,
Utställd: Lasse Perssons retrospektiva utställning på
Läckö slott 1983. Tavlan är avbildad i katalogen med nr 41 med titeln
Interiör.

Dukhål, skador

271561

2014-10-19