Albert Johansson oljemålning

Albert Johansson oljemålning
Albert Johansson oljemålning
Albert Johansson oljemålning
Albert Johansson oljemålning
Albert Johansson oljemålning
Albert Johansson oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOHANSSON, Albert (1926-1998): "Förebud IV", signerad Albert Johansson och daterad 1981 a tergo, olja på pannå, 91x122 cm

Smärre färgbortfall i höger nedre hörn

271574

2014-10-19