Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JOHANSSON, Albert (1926-1998): "Förebud IV", signerad Albert Johansson och daterad 1981 a tergo, olja på pannå, 91x122 cm
Smärre färgbortfall i höger nedre hörn
271574
2014-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här