Agnes Cleve teckning

Agnes Cleve teckning
Agnes Cleve teckning
Agnes Cleve teckning
Agnes Cleve teckning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CLEVE, Agnes (1876-1951): Statyett, signerad och daterad Agnes Cleve I.XI 1892, blyerts, ca 60x38 cm

Reva, hanteringsveck

271595

2014-11-08