Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STJÄRNKIKARE, 1800-talets slut, Aronsberg & Sons Liverpool, England, med bordsstativ, extra optik för sol finns, kikarens längd 80 cm (ihopfälld)
I orginialetui
Slitage
271609
2014-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här