Engelsk stjärnkikare 1800-tal

Engelsk stjärnkikare 1800-tal
Engelsk stjärnkikare 1800-tal
Engelsk stjärnkikare 1800-tal
Engelsk stjärnkikare 1800-tal
Engelsk stjärnkikare 1800-tal
Engelsk stjärnkikare 1800-tal
Engelsk stjärnkikare 1800-tal
Engelsk stjärnkikare 1800-tal
Engelsk stjärnkikare 1800-tal
Engelsk stjärnkikare 1800-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STJÄRNKIKARE, 1800-talets slut, Aronsberg & Sons Liverpool, England, med bordsstativ, extra optik för sol finns, kikarens längd 80 cm (ihopfälld)
I orginialetui

Slitage

271609

2014-10-19