Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSPENDYL, Frankrike, 1800-talets andra hälft, urtavlan märkt Paris, fodral i zink och svart sten, höjd ca 58
Nyckel l saknas, smärre skador., pendel ej original
271630
2014-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här