J-E Franzén oljemålning

J-E Franzén oljemålning
J-E Franzén oljemålning
J-E Franzén oljemålning
J-E Franzén oljemålning
J-E Franzén oljemålning
J-E Franzén oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Schätzwert

10 000 SEK

Beschreibung

FRANZÉN, John-Erik (född 1942): Kinesisk komposition, signerad och daterad JEF 1962, olja på duk, 70x91 cm

Zustandsbeschreibung

Ytmärken

271638

2014-10-19