Klubbat för:
8 000 SEK
Schätzwert
10 000 SEK
Beschreibung
FRANZÉN, John-Erik (född 1942): Kinesisk komposition, signerad och daterad JEF 1962, olja på duk, 70x91 cm
Zustandsbeschreibung
Ytmärken
271638
2014-10-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner