Fåtöljer "Kandidaten" Ib Kofoed-Larsen

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, "Kandidaten", Ib Kofoed-Larsen för OPE, 1960-tal, stomme i valnöt, sitt och ryggplymå klädd i grön textil, sitthöjd 43 cm

Torkade sitsar, bruksslitage och smärre fläckar på klädseln

271652

2014-10-19