Fåtöljer "Kandidaten" Ib Kofoed-Larsen
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, "Kandidaten", Ib Kofoed-Larsen för OPE, 1960-tal, stomme i valnöt, sitt och ryggplymå klädd i grön textil, sitthöjd 43 cm
Torkade sitsar, bruksslitage och smärre fläckar på klädseln
271652
2014-10-19