Annika Masolle skulptur

Annika Masolle skulptur
Annika Masolle skulptur
Annika Masolle skulptur
Annika Masolle skulptur
Annika Masolle skulptur
Annika Masolle skulptur

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MASOLLE, Annika (född 1938): Fröställningar, signerad och daterad -87, bemålad keramik, monterad i plexilåda, lådans mått, 80x68 cm

Plexit med skador

271660

2014-10-19