Annika Masolle skulptur

Annika Masolle skulptur
Annika Masolle skulptur
Annika Masolle skulptur
Annika Masolle skulptur
Annika Masolle skulptur
Annika Masolle skulptur

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MASOLLE, Annika (född 1938): Blommor, signerad och daterad -93, bemålad keramik, monterad i plexilåda, lådans mått, 91x60 cm

271665

2014-10-19