Annika Masolle skulptur

Annika Masolle skulptur
Annika Masolle skulptur
Annika Masolle skulptur
Annika Masolle skulptur
Annika Masolle skulptur
Annika Masolle skulptur

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MASOLLE, Annika (född1938): Äpplen, signerad och daterad -90, bemålad keramik, monterad i plexilåda, lådans mått, 61x91 cm

271666

2014-10-19