K-G Nilson litografi

K-G Nilson litografi
K-G Nilson litografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILSON, K-G (född 1942): "Partitur I", signerad och daterad K-G Nilsson 1983, 45/100, färgserigrafi, 48x80 cm

271677

2014-10-23