Stolar svenska modellen
2014-10-19
271681
| Klubbat belopp | 9 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
STOLAR, 6 st, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, sk. svenska modellen, sitthöjd 45 cm
Ytslitage, klädsel med fläckar och skador