Yrjö Edelmann litografi
2014-10-23
271687
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Komposition med papper, signerad Y Edelmann, 72/150, färglitografi, 61x50 cm
Gulnad