Klubbat för:
850 SEK
1 000 SEK
TAKFOTOGENLAMPA, för 6 ljus, 1800-talets andra hälft, bronserad stomme, vit glaskupa, höj- och sänkbar
Kupa med nagg, ljusrör saknas, en ring ej original
271690
2014-10-19