Victor Vasarely serigrafi
2014-10-24
271697
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
VASARELY, Victor (Ungern/ Frankrike 1908-1997): Optisk komposition, färgserigrafi, signerad och numrerad Vasarely, 20/250, 48x50 cm