Jussi Mäntynen björn

Jussi Mäntynen björn
Jussi Mäntynen björn
Jussi Mäntynen björn
Jussi Mäntynen björn
Jussi Mäntynen björn
Jussi Mäntynen björn
Jussi Mäntynen björn
Jussi Mäntynen björn
Jussi Mäntynen björn
Jussi Mäntynen björn

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÄNTYNEN, Jussi (Finland, 1886-1978): Björn, signerad och daterad Jussi. Mäntynen 1947, gips, höjd ca 24 cm

Sockel med smärre nagg

271699

2014-10-23