Meissenfiguriner

Meissenfiguriner
Meissenfiguriner
Meissenfiguriner
Meissenfiguriner
Meissenfiguriner
Meissenfiguriner
Meissenfiguriner
Meissenfiguriner

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 2 st, Meissen, putti resp rokokopar, höjd 15 resp 19 cm

lagningar, skador

271707

2014-10-19