Stol Ephraim Ståhl

Stol Ephraim Ståhl
Stol Ephraim Ståhl
Stol Ephraim Ståhl
Stol Ephraim Ståhl
Stol Ephraim Ståhl
Stol Ephraim Ståhl
Stol Ephraim Ståhl
Stol Ephraim Ståhl
Stol Ephraim Ståhl
Stol Ephraim Ståhl
Stol Ephraim Ståhl
Stol Ephraim Ståhl

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOL, sengustaviansk, stockholmsarbete, signerad ES för Ephraim Ståhl (verksam 1794-1820/21), sitthöjd ca 44 cm

Skador, delvis renoverad, kompletterad

271727

2014-10-19