Yrjö Edelmann litografi

Yrjö Edelmann litografi
Yrjö Edelmann litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Komposition med papper, signerad Y Edelmann, 79/150, färglitografi, 61x50 cm

271733

2014-10-24