Lennart Landqvist litografi

Lennart Landqvist litografi
Lennart Landqvist litografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LANDQVIST, Lennart (född 1925): Komposition, signerad och daterad Landqvist -82, färglitografi, numrerad 120/200, 61x93 cm

271735

2014-10-24