Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VAS, ca 1915/20-tal, Dagobert Peche, Johann Loetz, Klostermüle, orange underfång med dekor av svart överfång, emaljmålad dekor av blommor, höjd ca 17 cm
Undersidan med smärre repor
271739
2014-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här