Barskåp Kina

Barskåp Kina
Barskåp Kina
Barskåp Kina
Barskåp Kina
Barskåp Kina
Barskåp Kina
Barskåp Kina
Barskåp Kina
Barskåp Kina
Barskåp Kina
Barskåp Kina
Barskåp Kina
Barskåp Kina
Barskåp Kina

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BARSKÅP, 1900-tal, Kina, kinesiserande dekor med infällda figurer, fällbar skiva, hjulförsedd, höjd 112, 91x46, total längd 182 cm

Bruksslitage, låspinne saknas

271745

2014-10-19