Oiva Toikka

Oiva Toikka
Oiva Toikka
Oiva Toikka
Oiva Toikka
Oiva Toikka
Oiva Toikka
Oiva Toikka
Oiva Toikka
Oiva Toikka
Oiva Toikka
Oiva Toikka
Oiva Toikka

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅRSKUB, glas, Oiva Toikka, Nuutajärvi, Finland, 1977, signerad och numrerad 438/2000, höjd ca 8, 8,5x7 cm

Smärre repor

271757

2014-10-20