Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VITRINSKÅP, Kina, 1900-tal, krön och dörrspeglar med skuren dekor, beslag i mässing, höjd 198, 102x40 cm
Låssprint saknas, bruksslitage
271767
2014-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här