Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SCROLL, Kina, 18/1900-tal, tusch, kalligrafi med bambublad, totalmått ca 135x73 cm
PROVENIENS: En svensk privatsamling från "Apoteksgården" i Karlstad
Veck, slitage
271778
2014-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här