Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TANKA, troligen Tibet, 18/1900-tal, motiv av Buddha, 71x47 cm
PROVENIENS: En svensk privatsamling från "Apoteksgården" i Karlstad
Slitage, veck, reva i nedre del, ej ramad
271779
2014-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här